Piaszczyste i szerokie plaże, lazurowe morze, niedaleko góra Synaj, bajeczne rafy koralowe, bogactwo fauny i flory, Kolorowy Kanion – oto największe atrakcje Taby! Poznaj Egipt, wypoczywając w jednym z najpopularniejszych kurortów.

Wczasy w Egipcie – Taba

Taba jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Egipcie przez turystów. Stanowi świetną bazę wypadową po Egipcie, ale także do Izraela lub Jordanii. Można do woli wylegiwać się na pięknych plażach, podziwiać malownicze i fascynujące krajobrazy, zachwycać się egzotycznym pejzażem i kolorystyką, a także fotografować majestatyczne góry i wszystkie odcienie błękitu morza.

Nie brakuje tu wspaniałych hoteli z dostępem do morza i bezpłatnym serwisem, a także zapleczem rekreacyjnym. Tabę wyróżnia spokój i cisza, będzie więc idealna dla spragnionych relaksu, pragnących uciec od zgiełku głośnych miast. To najlepszy wybór na leniwy urlop w Egipcie!

Znajduje się na granicy z Jordanią, Izraelem i Arabią Saudyjską. Wakacje w Tabie to pobyt w zachwycającej krainie – gorącej i niedrogiej, gdzie słońce świeci przez cały rok. Egipt jest też polecany w każdym miesiącu – niekoniecznie w środku lata. Jest idealnym pomysłem również na zimowe wakacje – w rankingu zwykle zajmuje pierwsze miejsce.

Jeśli jednak nadmiar spokoju Was znuży, zatoka Akaba oferuje liczne atrakcje dla aktywnych, w tym nurkowanie i snurkowanie! Jest też możliwość uprawiana windsurfingu, a także jazdy na nartach wodnych.
(KK)