Jeśli chcesz wybrać się na wakacje, nie wydając dużo, mamy kilka pomysłów – także na egzotyczne wojaże. Poniżej TOP 3 kierunki warte rozważenia. Zapraszamy do lektury!

Gdzie egzotycznie i tanio na wakacje? TOP 3

Są takie kierunki, które wywołują szybsze bicie serca u turystów – np. Egipt czy Tunezja. To już egzotyka, ale za to niedroga i wielu może sobie na nią pozwolić. Jednak pomysłów na niedrogie wczasy jest więcej – jeśli nie wiesz, gdzie się wybrać, podpowiemy Ci. Łatwo zaplanujesz wyjazd i będziesz cieszyć się udanym urlopem.

Egipt
Niezwykle popularny kierunek wśród polskich turystów – bije rekordy popularności. Świetnie przygotowana infrastruktura pod turystów – wspaniałe hotele, restauracje, kluby, dyskoteki itd. – idzie w parze z plażami oraz zabytkami, a także sprzyjającą chwilom relaksu pogodą. Rejs po Nilu, liczne zabytki, Marsa Alam, słynne kurorty na czele z Sharm El Sheikh, piramidy, Giza, Synaj – to tylko kilka z jego atrakcji!

Tunezja
Kolejną opcją godną uwagi jest Tunezja – słynie z pięknych piaszczystych plaż, morza idealnego do kąpieli morskich, emocjonujących wypraw na Saharę, zabytkowej mauretańskiej zabudowy, ale i rozrywkowej atmosfery! Polecamy też należącą do niej Djerbę – zjecie tu najlepsze steki z tuńczyka na świecie!

Izrael
Fascynuje i kusi – warto wybrać się tu, aby ujrzeć Jerozolimę, Betlejem, Tel Awiw lub wypocząć w Eljacie. To podróż w czasie i przestrzeni, ale za to w dość rozsądnej cenie! A wschód słońca podziwiany nad Morzem Martwym zapamiętasz na zawsze!
(KK)