Jeśli marzy Ci się urlop pod znakiem egzotyki, wybierz się w polecane przez nas miejsca. Na liście znalazły się same perełki! Koniecznie zobacz, gdzie warto wybrać się na majowe wakacje.

Egzotyka w maju!

Weekend majowy w Polsce to może niezły pomysł, ale nigdy nie masz gwarancji pogody. Może być zimno, deszczowo i po prostu nieprzyjemnie. Pomyśl o wyjeździe dalszym – np. do miejsc egzotycznych. Poniżej polecamy kilka z nich.

Egipt
Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć Egiptu, który jest od wielu już lat numerem jeden wśród polskich turystów. To pomysł na niepowtarzalne i pełne wrażeń wakacje, a do tego w całkiem przyjemnej cenie. Zobacz piramidy, relaksuj się na pięknych plażach i zrób zakupy na lokalnych targowiskach.

Indie
A może wolisz Indie? Mieszanka kultur, języków, obyczajów, ludzi i krajobrazów. Tu można zobaczyć niezwykłe miasta, pustynię, malownicze rezerwaty przyrody, imponujące szczyty, słynne na cały świat zabytki, świątynie, plantacje herbaty itd. Ten niezwykły świat oszałamia! Polecamy też Goa, jeden z regionów.

Kuba
Wyspa słynie jako gorąca niczym wulkan. To bardzo barwne i żywiołowe miejsce – są tu cudowne plaże i najlepszy rum pod słońcem. Czego chcieć więcej na wakacjach? A jednak spodoba Wam się też tropikalny klimat i świetne cygara. A klimat jak sprzed kilku wieków to już osobna histroia… Warto ją zresztą poznać, mimo że jest bardzo burzliwa.

(KKW / Fot. Pixabay/cc0)